היי אני תמר בטוחה שאת השם שלי כבר שמעתם 🙂
את הדרך שלי בעולם הציפורניים התחלתי לפני 6 שנים,
מאז הספקתי ללמוד, להתמקצע בתחום, לדאוג לידיים של מאות מהלקוחות שלי ולהעביר מהידע שלי לעוד רבות וטובות. כיום אני עוסקת גם בטיפולי איפור קבוע - שפתיים וקו ריסים וגם עיצוב גבות.

היי אני תמר בטוחה שאת השם שלי כבר שמעתם 🙂
את הדרך שלי בעולם הציפורניים התחלתי לפני 6 שנים,
מאז הספקתי ללמוד, להתמקצע בתחום, לדאוג לידיים של מאות מהלקוחות שלי ולהעביר מהידע שלי לעוד רבות וטובות. כיום אני עוסקת גם בטיפולי איפור קבוע- שפתיים וקו ריסים וגם עיצוב גבות.

היי אני תמר בטוחה שאת השם שלי כבר שמעתם 🙂
את הדרך שלי בעולם הציפורניים התחלתי לפני 6 שנים, מאז הספקתי ללמוד, להתמקצע בתחום, לדאוג לידיים של מאות מהלקוחות שלי ולהעביר מהידע שלי לעוד רבות וטובות. כיום אני עוסקת גם בטיפולי איפור קבוע- שפתיים וקו ריסים וגם עיצוב גבות.

צרו

קשר

ברוכה הבאה לעולם הציפורניים!
בקורסים שלי תוכלי ללמוד את כל הטיפים והטכניקות המתקדמות ביותר ליישום ועיצוב של לק ג’ל או אקריל בצורה מושלמת. בהדרכתי בתחום, תרכשי מיומנויות חדשות ותעשי צעד נכון לעולם הציפורניים. הצטרפי עכשיו והפכי למומחית!

הקורסים שלי מתאימים לכל מי שרוצה להתמחות בעולם הציפורניים. באמצעות שיטות חידושיות וחומרי לימוד מקיפים, תקבלי את הכלים הנדרשים להצלחה בענף. עם תעודת הסיום שלי ביד, תוכלי לפתח קריירה מפנקת ומרתקת בעולם הציפורניים. אל תחמיצי את ההזדמנות להפוך למומחית בתחום!

בפייסבוק

באינסטגרם

בטלפון 054-5405470

תתכוננו להתמכר,שלכן- תמר ❤

השירותים

שאני מציעה

הקורסים

שלי

קורס לק ג’ל

קורס לק ג’ל מיועד הן למתחילות והן לאלו עם ניסיון מסוים בתחום טיפוח הציפורניים. משתתפות הקורס ילמדו על טכניקות שונות, כללי בטיחות וטרנדים חדשים בתעשייה.

קורס עיצוב גבות

קורס עיצוב גבות מצייד אותך במיומנויות וטכניקות מגוונות, הקורס מתמקד גם במיפוי ומדידת הגבות כדי להבטיח סימטריה ואיזון.  הדרכה על סגנונות גבות שונים והתאמה לצורת הפנים והעדפות הלקוחה.

קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע מלמד כיצד ליישם פיגמנטים לשיפור תווי פנים כמו גבות, עיניים ושפתיים. ההכשרה כוללת ידע תיאורטי ותרגול מעשי של הטכניקות הנדרשות, וביצוע מגוון הליכים של איפור קבוע.

Gallery

 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.